Gwiazda II Chudów - Kłodnica Gliwice 3:2

Nie najlepiej zespół FC Kłodnica Gliwice „wszedł” w wiosenne rozgrywki sezonu 2017/18. W pierwszym meczu z Zaborzem Zabrze mimo wysokiej wygranej Kłodnicy 8:4,wystąpiła sprawa „dowodowa”, a raczej ich brak u kilku zawodników i prawdopodobnie zakończy się to walkowerem na korzyść gości z Zaborza. Z kolei w drugim meczu gliwiczanie nie poradzili sobie z przeciętnie grającą Gwiazdą Chudów, z którym to zespołem w pierwszej rundzie sezonu Kłodniczanie wygrali 6:3. Tym razem nic nie wychodziło, były problemy z wyprowadzeniem akcji oraz bardzo dużo błędów.
LKS Gwiazda II Chudów - FC Kłodnica Gliwice 3:2
Bramki: Wiącek
Skład: B. Szylak, K. Wieczorek (58' M. Składaniec), P. Skubisz, M. Kowalik, Ł. Kuliński, Sz. Nowicki, J. Pietrowicz, D. Sromek, P. Strug (65' Hussein Muhammed), T. Wiącek